FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Wszystkie nasze usługi opatrzone są gwarancją.Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi usługami. Jesteśmy otwarci na sugestie Klienta.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Rekrutacja Pracowników

 

 

Budowa wykwalifikowanej kadry pracowniczej to skomplikowany proces składający się na selekcję, rekrutację, szkolenia i koordynację pracowników. Usługi firmy ABC A HEAD to nie tylko wybór kandydatów spełniających wymogi formalne na wybrane stanowiska, to także dobór wykwalifikowanych i odpowiednio dobranych do siebie pracowników, tak by ich praca przypominała konstrukcje szwajcarskiego zegarka, gdzie każdy staranie dobrany element składa się na ogół precyzji i niezawodności.

Specjalizacją firmy „ABC A HEAD” jest rekrutacja pracowników. Wyznajemy zasadę, iż najlepszą inwestycją, jest inwestycja w dobrego pracownika. Firma „ABC A HEAD” wyspecjalizowała się w poszukiwaniu, selekcji i rekrutacji pracowników.

Dzięki optymalizacji kosztów nasza usługa rekrutacji i selekcji pracowników skierowana jest do wszystkich potencjalnych klientów, małych, średnich i dużych firm. Usługa rekrutacji składa się na:

  1. Analizę potrzeb klienta.
  2. Rozpoznanie „targetu” rynkowego
  3. Wyszukanie kandydatów
  4. Selekcja kandydatów
  5. Rekrutacja kandydatów
  6. Weryfikacja referencji
  7. Prezentacja kandydatów klientowi
  8. Raport z przebiegu rekrutacji pracowników

Jest to magiczne osiem punktów które można rozbudować lub dowolnie modyfikować tak by osiągnąć obustronny sukces.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową rekrutacją.

Wzbogaceniem usługi rekrutacji pracowników jest wartościowanie stanowiska na które nasza firma będzie rekrutowała pracownika. Celem wartościowania jest zobrazowanie klientowi poziomu trudności rekrutacji dzięki czemu klient potrafi samodzielnie oszacować koszty rekrutacji na dowolnie wybrane stanowisko, lub samodzielnie dobrać odpowiednie narzędzie rekrutacji pracowników tak by przy naszej pomocy optymalizować koszty rekrutacji pracowników.


wartościowanie stanowiska przy rekrutacji pracowników
Wartościowanie stanowisk.

Koszty rekrutacji pracowników:

Na koszty, składa się wiele istotnych czynników. Dla pewnych procesów rekrutacji sugerujemy wybranie droższych narzędzi tak by uzyskać lepsze wyniki w wyszukiwaniu kandydatów lub w selekcji pracowników. Oczywiście nasza firma posiada sposoby by przy niskich kosztach osiągnąć sukces. Dowodem na to jest nasza oferta gdzie najniższą stawką rekrutacji pracowników jest 900zł netto. Tu warto podkreślić, iż najniższa sugerowana stawka dotyczy jedynie kilku stanowisk asystenckich oraz specjalistycznych.

Przykładowo usługa pełnej rekrutacji na stanowisko asystentki/sekretarki to koszt 900 zł netto z weryfikacją języka angielskiego przez eksperta.

Nie stosujemy narzędzi pełnej rekrutacji na stanowiska szeregowe za to proponujemy usługę preselekcji której koszty są znacznie niższe.

Zapraszamy do zapoznania się z usługą preselekcji, gdzie koszty zależą od ilości kandydatów, czasu współpracy, oraz rodzaju stanowiska.

.

Szczegóły realizacji usługi oraz wycena usługi "Rekrutacja pracowników" po kontakcie.

 

 

 

 

 


Powrót...